Prace wykończeniowe ścian i podłoży

Terminowość, profesjonalizm, pasja, wieloletnie doświadczenie i nowoczesne sprzęty - te elementy pozwalają nam oferować szeroki zakres usług z dziedziny budowlanej. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie prace wykończeniowe na terenie Poznania i nie tylko, z chęcią podejmiemy się współpracy na terenie całej Polski. W zakres naszych działań wchodzi m.in. malowanie, szpachlowanie i szlifowanie ścian. Zyskaj piękne i funkcjonalne wnętrza o idealnie gładkich powierzchniach!

 

Etapy prac wykończeniowych

Każdy z nas ceni piękne pomieszczenia, które zachęcają do tego, aby w nich przebywać, ale żeby odpowiednio je przygotować m.in. pod dekoracje i aranżacje, najpierw trzeba przeprowadzić profesjonalne prace wykończeniowe.

 

Nasza firma zajmie się każdym etapem remontu, rozpoczynając od dokładnego przygotowania powierzchni (w tym usunięcia starych i odpadających tynków oraz farb), następnie przystąpimy do szpachlowania, po szlifowanie i kończąc na malowaniu na wybrany przez Ciebie kolor, który ozdobi wnętrze.

 

Małe mieszkanie, przestronny dom, wielkie i majestatyczne obiekty publiczne, biura, urzędy... Z przyjemności wprowadzimy powiew remontowej świeżości do każdego z tych budynków!

 

Szpachlowanie, szlifowanie i malowanie ścian

Te trzy czynności wchodzące w zakres prac wykończeniowych/remontowych prowadzonych przez naszą firmę pozwolą Ci uzyskać piękne wnętrza. Szpachlowanie ścian polega na uzupełnieniu wszelkich ubytków, a następnie pokryciu całej powierzchni masą, tak aby nie wstąpiły żadne większe nierówności.

 

Kolejnym etapem jest szlifowanie, które pozwoli na uzyskanie perfekcyjnie gładkiej powierzchni i stracie ewentualnych, niewielkich nierówności powstałych podczas szpachlowania. Ostatnim krokiem jest malowanie ścian, które pozwala na szybką i ciekawą zmianę całego wnętrza. Później w Twoich rękach zostawiamy koncepcję dekoracyjną, my gwarantujemy, że na wykonane przez nas ściany i podłogi będą się pięknie prezentowały nawet bez dodatkowych ozdób!

 

Natus – szpachlowanie, szlifowanie, malowanie i wiele innych prac wykończeniowych! Chcesz nas lepiej poznać? Zajrzyj do naszych realizacji! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!