Prace wykończeniowe Poznań

Terminowość, profesjonalizm, pasja, wieloletnie doświadczenie i nowoczesne sprzęty - te elementy pozwalają nam oferować szeroki zakres usług z dziedziny budowlanej. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie prace wykończeniowe na terenie Poznania i nie tylko, z chęcią podejmiemy się współpracy na terenie całej Polski. W zakres naszych działań wchodzi wszystko, co jest związane z wyrównaniem, wygładzaniem i dekorowaniem ścian. Zyskaj piękne i funkcjonalne wnętrza o idealnie gładkich powierzchniach!

Etapy prac wykończeniowych

Każdy z nas ceni piękne pomieszczenia, które zachęcają do tego, aby w nich przebywać, ale żeby odpowiednio je przygotować m.in. pod dekoracje i aranżacje, najpierw trzeba przeprowadzić profesjonalne prace wykończeniowe.  Nasza firma zajmie się każdym etapem remontu, rozpoczynając od dokładnego przygotowania powierzchni (w tym usunięcia starych i odpadających tynków oraz farb), aż po wygładzenie ścian i wykończenie detali.

Małe mieszkanie, przestronny dom, wielkie i majestatyczne obiekty publiczne, biura, urzędy... Z przyjemnością wprowadzimy powiew remontowej świeżości do każdego z tych budynków!

Szpachlowanie, szlifowanie i malowanie ścian

Te trzy czynności wchodzące w zakres prac wykończeniowych/remontowych prowadzonych przez naszą firmę pozwolą Ci uzyskać piękne wnętrza. Szpachlowanie ścian polega na uzupełnieniu wszelkich ubytków, a następnie pokryciu całej powierzchni masą, tak aby nie wstąpiły żadne większe nierówności.

Kolejnym etapem jest szlifowanie ścian, które pozwoli na uzyskanie perfekcyjnie gładkiej powierzchni i stracie ewentualnych, niewielkich nierówności powstałych podczas szpachlowania. Ostatnim krokiem jest malowanie ścian, które pozwala na szybką i ciekawą zmianę całego wnętrza. Później w rękach klienta zostawiamy koncepcję dekoracyjną, my gwarantujemy, że na wykonane przez nas ściany i podłogi będą się pięknie prezentowały nawet bez dodatkowych ozdób!

Dlaczego warto zlecić nam prace wykończeniowe?

Jesteśmy lokalnym przedsiębiorstwem realizującym solidne prace wykończeniowe w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy od wielu lat świadczą usługi związane z remontowaniem i przygotowywaniem pomieszczeń do użytku. Zrealizowaliśmy setki zleceń, dzięki czemu wiemy, jak przeprowadzić nawet najbardziej skomplikowane remonty.

Nasi fachowcy nieustannie uczestniczą w szkoleniach, warsztatach i targach, by być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą. Znamy najnowsze rozwiązania technologiczne i wiemy, jak je stosować. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, który nie tylko podnosi poziom bezpieczeństwa i przyspiesza prace wykończeniowe, ale też pozwala z dużą precyzją zrealizować projekt. Nie muszą Państwo znać się na remontach. Zapewniamy fachowe doradztwo i merytoryczne wsparcie na każdym etapie usługi. Zawsze terminowo przeprowadzamy prace wykończeniowe. O najwyższych standardach obsługi świadczą pozytywne opinie klientów, którzy dzielą się oceną na naszych portalach społecznościowych.

Wybierając naszą firmę stawiają Państwo na usługi kompetentnych fachowców, którzy znają się na pracach wykończeniowych. Profesjonalnie przygotujemy ściany do remontu, zajmiemy się ich wyrównaniem, wygładzaniem i malowaniem. Nasza ekipa rzetelnie realizuje zlecone zadania i dba o to, by nie uszkodzić i nie zabrudzić elementów wyposażenia, które znajdują się w pomieszczeniach. Stawiamy na jasne warunki umowy, dlatego wstępną wycenę oraz termin zakończenia prac ustalimy przed przystąpieniem do ich realizacji.