Ściany gipsowo-kartonowe

Jeżeli szukasz solidnej ekipy budowlanej, która wykona kompleksową usługę od położenia pierwszego profilu po szpachlowanie i malowanie - jesteś w dobrym miejscu! Naszą specjalnością jest stawianie oraz rozbiórka ścian działowych gipsowo-kartonowych.

 

Firma Natus oferuje profesjonalne prace wykończeniowe suchej zabudowy dla inwestycji różnego typu. Pracujemy głównie na dużych przestrzeniach, np. w budynkach użyteczności publicznej, magazynach, centrach handlowych. Zapraszamy do zakładki ” Realizacje”, w której sprawdzisz, kto już zaufał naszemu doświadczeniu.

 

Ściany działowe gipsowo-kartonowe wykonujemy od A do Z. Zajmujemy się stawianiem stelaża, docinaniem otworów pod gniazdka, wypełnieniem i wygłuszeniem, a także malowaniem i kładzeniem płytek. Nasza ekipa doświadczonych budowlańców pozwoli Ci zamknąć ten etap budowy czy remontu szybko i bez stresu. Pomożemy w wyborze najlepszych materiałów i rozwiązań, które sprawdzą się w Twoich wnętrzach.

 

Niestraszna jest nam również rozbiórka zbędnych przegród. Choć to na pozór prosta czynność, zdecydowanie lepiej zlecić ją fachowcom. Posiadamy niezbędne sprzęty, dzięki którym demontaż przebiegnie szybko i sprawnie.

Indywidualna wycena stawiania i przebudowy ścian działowych

Doświadczenie w pracach budowlanych nauczyło nas, że nie ma dwóch takich samych inwestycji. Wycena poprzedzona jest rozmową z Klientem oraz zapoznaniem się ze szczegółami technicznymi budynku. Dokładamy wszelkich starań, aby rozbiórka i postawienie nowych działowych ścian gipsowo-kartonowych zlecone przez Ciebie było wykonane solidnie i terminowo. Skontaktuj się z nami, by uzyskać indywidualną ofertę.

System suchej zabudowy

Nowoczesna technologia i nasze wieloletnie doświadczenie pozwalają nam oferować najwyższej jakości usługi remontowo-budowalne. Doskonale wiemy, że podczas stawiania obiektu niezależnie, czy jest on publiczny, czy też prywatny liczy się czas. Dlatego też nasza firma pracuje na materiałach Siniat, za pomocą których wykonujemy systemy suchej zabudowy ścian gipsowo-kartonowych.

 

Systemy Siniat należą do tzw. technologii suchej, w tym przypadku nie używa się zapraw budowlanych, dzięki czemu samą pracę wykonuje się bardzo szybko i niewymagane są przerwy technologiczne. Co sprawia, że najistotniejszą zaletą systemów suchej zabudowy jest szybkość wykonania. Oczywiście nasza firma działa na sprawdzonych produktach od najlepszych producentów, dzięki czemu zabudowy posłużą Ci przez długie lata.

 

Zazwyczaj elementy te umieszczane są podczas prac wykończeniowych nowych domów lub budynków, niemniej jednak przydają się również w czasie remontów np. w przypadku chęci podzielenia dużego pokoju na dwa mniejsze.