Balustrady, logotypy i obróbki blacharskie

Na piękno i oryginalność budowli oraz wnętrz składają się rozmaite rzeczy. Nasza firma budowlana w ramach swoich działań oferuje również wykonanie takich elementów jak balustrady, logotypy oraz obróbki blacharskie. Dostosujemy rozwiązanie na miarę Państwa potrzeb! Frezowanie, podświetlanie, malowanie na dowolny kolor czy też wycinanie laserowe w metalu nie stanowi dla nas problemu. Niestraszne nam wymagające projekty – z chęcią podejmiemy się współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorstwami!

Nowoczesne logotypy

Wykonujemy je z blachy lub płyty kompozytowej (dibondu), poddajemy frezowaniu i dostosowujemy do wymagań naszych Klientów. Logotypy wycinane są laserowo i mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL czy NCS według Państwa preferencji. Dla lepszego efektu, niewątpliwie przykuwającego wzrok, jesteśmy w stanie wykonać podświetlane logotypy, które świetnie wyglądają po zmroku i wyróżniają sklep, firmę czy też obiekt użyteczności publicznej.

Funkcjonalne i bezpieczne balustrady

Nasza firma zajmuje się również tworzeniem balustrad – tworzymy własne projekty. Jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję, którą wymarzy sobie nasz Klient! Projekt inny niż wszystkie? U nas na pewno go Państwo zrealizują! Dodatkowo nasze produkty są odpowiednio frezowane i malowane proszkowo. Pod względem kolorystycznym nasi Klienci mają do wyboru bogatą paletę barw! Tworzymy własne projekty wykonawcze balustrad na miarę Państwa budynków!

Obróbki blacharskie do koloru, do wyboru

W ramach naszej działalności wykonujemy również obróbki blacharskie, które dostosowujemy, do potrzeb względem naszych Klientów, w tym również pod względem kolorystycznym. Oczywiście z przyjemnością podpowiadamy ciekawe rozwiązania oraz materiały, ale to Państwo decydują jaką obróbkę blacharską chcą otrzymać.

Nasza firma w pełni zajmujemy się produkcją obróbek blacharskich, balustrad oraz logotypów. Zainteresowała Państwa nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi doświadczeni specjaliści odpowiedzą na pytania i przedstawią indywidualną ofertę dotyczącą obróbek blacharskich czy też innych elementów/zagadnień, którymi zajmuje się nasza firma!