Sufity podwieszane Poznań

Podejmiemy się w realizacji zleceń w obrębie suchej zabudowy w budynkach różnego typu, także wielkopowierzchniowych: stadionów, urzędów, biur, placówek handlowych. Naszą specjalnością jest montaż sufitów podwieszanych z siatki cięto ciągnionej. Pracujemy na terenie Poznania i okolic.

Pełniący przede wszystkim funkcję dekoracyjną sufit podwieszany to konstrukcja z płyt gipsowo-kartonowych umieszczona na stelażu. Tego rodzaju elementy zyskują coraz większa popularność ze względu na szereg zalet. Do najważniejszych należą:

 • możliwość ukrycia kabli, nieestetycznych instalacji, nierówności sufitu,
 • zmniejszona powierzchnia ogrzewania,
 • możliwość zastosowania różnego rodzaju oświetlenia bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych odwiertów,
 • estetyczny wygląd.

Wykonane z płyt kartonowo-gipsowych sufity podwieszane dostępne są w niemal każdym kolorze. Można je zamontować w niemal każdym pomieszczeniu. Należy jednak pamiętać, że w miejscach narażonych na duże zawilgocenia (np. w łazience) konieczne jest użycie specjalnych materiałów odpornych działanie wilgoci. Sufit podwieszany zmniejsza zjawisko pogłosu i wytłumia pomieszczenie.

Kompleksowe usługi wykończeniowe

Wykonujemy montaż sufitów podwieszanych, wykorzystując konstrukcje:

 • kasetonowe - modułowe,
 • mineralne,
 • metalowe,
 • rastrowe,
 • z blachy,
 • z baffli,
 • z siatki cięto ciągnionej.

To rozwiązanie architektoniczne pozwala na obniżenie stropu i poprawienie akustyki, zapewnia dodatkowe wyizolowanie i wyciszenie wnętrza. Ponadto umożliwia niewidoczne rozprowadzenie rur wentylacyjnych oraz instalacji. Jeżeli zaplanowałeś w swojej inwestycji podwieszane sufity z siatki cięto ciągnionej lub innego materiału, trafiłeś pod dobry adres.

Świadczymy kompleksowe usługi. Tam, gdzie inni odkładają szpachle, my wyjmujemy pędzle malarskie. Nasze realizacje obejmują nie tylko montaż konstrukcji, ale także jej wyrównanie, zagruntowanie i pomalowanie. Dbamy o terminowość oraz najwyższą jakość prac budowlanych, o czym świadczą m.in. liczne certyfikaty i zaufanie dotychczasowych inwestorów.

Realizowaliśmy zlecenia dla takich podmiotów, jak urzędy marszałkowskie, stadiony miejskie, komisariaty policji i duże, prywatne przedsiębiorstwa. Nasza ekipa składa się z doświadczonych fachowców, którzy z największą starannością wykonają zlecone przez Państwa prace. Każdą budowę traktujemy indywidualnie, dlatego wycenę możemy przygotować dla Ciebie po poznaniu szczegółów dotyczących inwestycji i wstępnych założeń. Zapraszamy do wysłania wiadomości oraz kontaktu telefonicznego.

Sufity podwieszane na miarę Twoich potrzeb

Nowoczesne biura, przytulne resorty, minimalistycznie urządzone hotele, klasyczne obiekty publiczne a może domy jednorodzinne jedyne w swoim rodzaju? Na naszym koncie mamy wiele prac – niejedną budowę zmieniliśmy w wymarzone miejsce, wyszpachlowane i wykonane na miarę potrzeb naszych klientów. W obręb naszych działań wchodzą również sufity modułowe z płyt gipsowo kartonowych.

Podwieszane sufity z płyt gipsowo kartonowych to świetna i estetyczna opcja na ukrycie ewentualnych niedociągnięć bądź nierówności. Przed pojęciem naszych działań określamy wszelkie parametry oraz zawracamy uwagę na kierunek padania światła dziennego, dzięki czemu łączenia modułowych elementów stropu podwieszanego nie będą widoczne. Oczywiście nasza praca obejmuje dopasowanie, montaż, płytowanie i szpachlowanie. Oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą zmienić oblicze wnętrza budynku. Z przyjemnością podejmiemy się zarówno mniejszych, jak i tych większych realizacji. Serdecznie zapraszamy – z nami idealna przestrzeń jest na wyciągnięcie ręki.