Elewacje z siatki cięto-ciągnionej

Lekka, a jednocześnie wytrzymała. Jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, zarówno mechanicznych, jak i atmosferycznych. Montaż elewacji z siatki cięto-ciągnionej to gwarancja zarówno ochrony budynku, jak i wysokiej jakości walorów estetycznych. Wybierz nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

 

Proponujemy nowoczesne rozwiązania w budownictwie

Magazyny, biura, domy handlowe czy budynki użyteczności publicznej, nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Polsce, coraz częściej chronią i ozdabiają zarazem nowoczesne elewacje z siatki cięto-ciągnionej. Montaż przeprowadza się z wykorzystaniem następujących materiałów:

 

  • stali zwykłej,
  • stali ocynkowanej,
  • stali nierdzewnej,
  • aluminium,
  • miedzi.

 

Niezależnie od wybranego tworzywa, można go poddawać dowolnej obróbce. Gięcie, spawanie – pracuje się na materiałach w zależności od potrzeb i projektu. Siatka cięto-ciągniona może mieć różną postać - w zależności od typu oczek. Wyróżnia się modele z oczkami okrągłymi, kwadratowymi lub romboidalnymi. Taki kształt sprawia, że siatka cięto-ciągniona gotowa do montażu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Niestraszne jej deszcz, wiatr a także uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że proponowane przez nas rozwiązanie jest nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim ekonomiczne. Do wykonania elewacji wykorzystuje się jeden kawałek blachy. Prawidłowe przycięcie pozwala na niemal całkowite wyeliminowanie powstawania odpadów. Dzięki temu zaoszczędza się nie tylko pieniądze, ale i troszczy o środowisko.

 

Nie tylko funkcjonalna

Montaż siatki cięto-ciągnionej to również gwarancja jakości estetycznej. Prześwity, nowoczesne wzory, możliwość wykorzystania jako osłon zewnętrznych do regulacji temperatury sprawiają, że to rozwiązanie znajduje wielu zwolenników. Jest widywane zarówno na biurowcach, jak i na szpitalach. Zajmujemy się montażem elewacji nie tylko na terenie Poznania, ale i całego kraju. Dzielimy się naszym doświadczeniem, oferując produkt najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy termin realizacji zlecenia. Nowoczesna elewacja jest w zasięgu ręki.