Elewacje z siatki cięto-ciągnionej Poznań

Wykonujemy elewacje z siatki cięto-ciągnionej w Poznaniu i okolicy. Jest ona lekka, a jednocześnie wytrzymała. Jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, zarówno mechanicznych, jak i atmosferycznych. Montaż elewacji z siatki cięto-ciągnionej to gwarancja zarówno ochrony budynku, jak i wysokiej jakości walorów estetycznych. Wybierz nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Proponujemy nowoczesne rozwiązania w budownictwie

Magazyny, biura, domy handlowe czy budynki użyteczności publicznej, nie tylko w Poznaniu, ale i w całej Polsce, coraz częściej chronią i ozdabiają zarazem nowoczesne elewacje z siatki cięto-ciągnionej. Montaż przeprowadza się z wykorzystaniem następujących materiałów:

  • stali zwykłej,
  • stali ocynkowanej,
  • stali nierdzewnej,
  • aluminium,
  • miedzi.

Niezależnie od wybranego tworzywa, można go poddawać dowolnej obróbce. Gięcie, spawanie – pracuje się na materiałach w zależności od potrzeb i projektu. Siatka cięto-ciągniona może mieć różną postać - w zależności od typu oczek. Wyróżnia się modele z oczkami okrągłymi, kwadratowymi lub romboidalnymi. Taki kształt sprawia, że siatka cięto-ciągniona gotowa do montażu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Niestraszne jej deszcz, wiatr a także uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że proponowane przez nas rozwiązanie jest nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim ekonomiczne. Do wykonania elewacji z siatki cięto-ciągnionej wykorzystuje się jeden kawałek blachy. Prawidłowe przycięcie pozwala na niemal całkowite wyeliminowanie powstawania odpadów. Dzięki temu zaoszczędza się nie tylko pieniądze, ale i troszczy o środowisko.

Nie tylko funkcjonalna

Montaż siatki cięto-ciągnionej to również gwarancja jakości estetycznej. Prześwity, nowoczesne wzory, możliwość wykorzystania jako osłon zewnętrznych do regulacji temperatury sprawiają, że to rozwiązanie znajduje wielu zwolenników. Jest widywane zarówno na biurowcach, jak i na szpitalach. Zajmujemy się montażem elewacji i pracami wykończeniowymi nie tylko na terenie Poznania, ale i całego kraju. Dzielimy się naszym doświadczeniem, oferując produkt najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami i wspólnie ustalmy termin realizacji zlecenia. Nowoczesna elewacja jest w zasięgu ręki.

Firma zajmująca się elewacjami z siatki cięto-ciągnionej

Od wielu lat działamy w branży budowlano-wykończeniowej. Nieustannie poszerzamy naszą bogatą ofertę o nowoczesne rozwiązania, takie jak np. elewacje z siatki cięto-ciągnionej, czyli okładziny odpornej na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie tego materiału nadaje budynkom estetyczny, industrialny wygląd.

Siatka cięto-ciągniona powstaje w wyniku nacinania i rozciągania blachy. Stosowana jest nie tylko do elewacji, ale też do wzmacniania konstrukcji budowlanych lub jako powierzchnia antypoślizgowa. Elewacja z siatki cięto-ciągnionej jest trójwymiarowa. Nie potrzebuje żadnych zdobień, ponieważ sama siatka jest już elementem dekoracyjnym. Można jednak bez problemu dobrać pasujące do niej dodatki i szyldy, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywana do jako element wykończeniowy budynków handlowych, fabryk, biurowców i magazynów.