Szpachlowanie ścian Poznań

Szukają Państwo fachowców do szpachlowania ścian w Poznaniu? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Od wielu lat działamy na lokalnym rynku świadcząc profesjonalne usługi wykończeniowo-remontowe. Wykonaliśmy już setki tego rodzaju prac. Mamy zaawansowany technologicznie sprzęt i wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą jak sprawnie i bezpiecznie przeprowadzać remonty.

Do wykonania szpachlowania ścian niezbędne jest zakupienie masy szpachlowej, gładzi, narożników aluminiowych i środka gruntującego. Pierwszym etapem prac powinno być przygotowanie ścian, tj. usunięcie kołków, gniazdek, kontaktów oraz ich zagruntowanie, które przebiega podobnie jak przy malowaniu ścian. Preparat należy nakładać w dużych ilościach poprzez dokładne i mocne wcieranie go w ściany. Po takim przygotowaniu można przystąpić do szpachlowania ścian, które polega na uzupełnieniu ubytków i zniwelowaniu większych nierówności. O tym, jaką masę szpachlową wybrać poinformują Państwa nasi fachowcy po zapoznaniu się z charakterystyką pomieszczenia i oczekiwaniami co do funkcjonalności i wyglądu końcowego tych powierzchni.

Szpachlowanie ścian rozpoczyna się od uzupełnienia ubytków. Następnie zabezpieczane są narożniki, w których wtapiane są aluminiowe elementy. Na końcu cała powierzchnia ścian pokrywana jest masą i wyrównywana.